Sapņu pārdevēja tirgus.

Sapņu tirgus preces:
1. Nemateriālās.
Zeus
2.Materiālās, "ieraugāmās" (kombinētās).
velvet-pouch-bag
Preces profesionāļiem:
1. Nemateriālās.
  •  Uzņemšanas rituāls (Iniciācija, iesvētīšana, 'Помазание' ).
2. Materiālās, "ieraugāmās".
Lapas, kas piedāvā rituālo preču apskati:
Rituālo preču galerija. 

Amuleti pret "ļaunu aci". 
Taro piederumi un grāmatas.
BergamotVisādu veidu rituālās preces.
Raganu rituālu piederumi.
Tibetas rituālu piederumi.
Tibetas rituālu piederumi.
Seno ēģiptiešu kulta priekšmeti.

Rituālo piederumu izgatavošana 1.
Rituālo priekšmetu izgatavošana 2.
YouTube video: sātanistu rituāla priekšmeti.

Sapņu ideju klientu vajadzības.
  • Vēlme būt nemirstīgam. 
  • Vajadzība pēc savas apziņas domu visvarenības - iespējas ietekmēt pasauli tikai ar gara spēku.
  • Vēlme būt kādas svētas un visvarenas personas tuvumā un aizsardzībā.
  • Vēlme lasīt citu domas. 
  • Vēlme redzēt un zināt nākotni.
  • Reliģiozās vajadzības.
  • Garīgās attīstības vajadzības.
  • Vajadzība piederēt draudzīgai un saliedētai grupai.
  • Vajadzība justies pārākam pār saviem ienaidniekiem.
  • Vēlme piederēt izredzēto grupai.
  • Interese par mistisko, vēlme zināt to, ko vairums nezin.
  • Vēlme mainīt dzīves stilu un dzīves vērtības.
  • Vēlme aizbēgt no dzīves nedienām.
  • Vēlme izvairīties no dzīves rutīnas.

Sapņu ideju pircēju tirgus apjoms.

Maģiskā domāšana (MD) un ticība paranormālajam (TP) ir izplatīta visu kultūru populācijās. Pēc aptaujām 25% no ASV pilsoņiem tic raganām, 50% - spokiem, 50% - sātana eksistencei, 50% - ka bībelē paustā pasaules radīšana ir burtiski pareiza, 69% - eņģeļiem, 87% - ka Jēzus ir cēlies no mirušajiem un 96% tic Dieva vai universāla gara eksistencei. 2003.gada oktobra SKDS aptauja atrod, ka Latvijas iedzīvotāji tic „ļaunai acij” (46%), burvestībām (46%), horoskopiem (46%), nākotnes pareģošanai (42%), sliktu un labu zīmju piepildīšanās (40%), telepātijai (38%), ekstrasensorikai (37%), citplanētiešu darbībai uz zemes (17%), spiritismam (garu izsaukšanas iespējai) (17%). Atzīmē, ka pēdējo piecu gadu laikā Latvijas iedzīvotāju ticība pārdabiskām parādībām īpaši nav mainījusies. Neskatoties uz pierādījumiem balstīto medicīnisko izglītību, studentiem saglabājas maģiskā domāšana un ticība paranormālajiem spēkiem. Piemēram, San Marcos nacionālās universitātes pētījumā (Peru) 13% respondentu uzskatīja, ka astroloģija ir zinātniska, un 40% uzskatīja, ka tajā ir kaut kas no zinātnes. 50% no respondentiem uzskatīja, ka dažiem cilvēkiem piemīt īpašas ekstrasensoras spējas. Pētījuma autori uzskata, ka ticība paranormālajam un pseidozinātnēm samazina zinātniskās izglītības efektivitāti un kritisko domāšanu. Savukārt Oklahomas Centrālās universitātes pētījumā 439 koledžas studentu aptaujā tika atrasts, ka vecāko kursu studentiem ir pat lielāka ticība paranormālajam, piemēram, spokiem, nekā studiju uzsācējiem. Arī Latvijā medicīnas fakultātes  153 sestā kursa studentu zināšanu aptaujas eksprestestā tika atrasta salīdzinoši liela ticība astroloģijai kā zinātnei. 2008. un 2009. gadā astroloģiju un horoskopus par zinātni uzskatīja 4,2% sestā kursa studentu, un 69% domā, ka tie ir zinātniski vismaz daļēji.
Šādi uzskati nav "smadzeņu skalošanas efekts", kā vēlētos domāt daudzi ateisti. Pēc sapņiem ir vajadzība, tas ir pieprasījums un sapņu pircēju spiediens, lai kāds viņiem sapņus sagādātu. Neliels sapņu tirgus pārskats ir publicēts arī TVNET publicētā rakstā, kas runā par šīs vajadzības atdzimšanu aizvien jaunās formās. Tajā, citā starpā, teikts:
"Pagaidām ne kristīgā baznīca, ne ateisti, ne citādi domājošie nespēj uzvarēt masveida aizraušanos ar mistiku un ezoteriku, kam pat radīts savs nosaukums — jaunie viduslaiki. Kristīgo baznīcu pārstāvji atzīst, ka galvenās briesmas nav neticība. Apmēram divas trešdaļas Zemes iedzīvotāju uzskata sevi par reliģioziem cilvēkiem, lai gan ticīgo īstenībā ir daudz vairāk. Tāpat kā seno viduslaiku gadsimtos dažādai mistikai tic faktiski visi planētas iedzīvotāji. Īstos ateistus, par spīti zinātnes progresam, derētu ierakstīt Sarkanajā grāmatā, jo dažādās aptaujās konstatēts, ka ceturtā daļa respondentu nav reliģiozi, tomēr saglabā ticību viņpasaules spēkiem. Šādu pētījumu (Tautas balss 2005) pērnā gada rudenī veica sociologi no organizācijām Gallup International un ROMIR Monitorig, kas Vispasaules tolerances dienas ietvaros aptaujāja 50 tūkstošus cilvēku no 68 valstīm, kurās kopumā ir vairāk nekā 1,3 miljardi iedzīvotāju.
Bijušajā bezdievju citadelē Krievijā 57% iedzīvotāju sevi uzskata par ticīgiem, bet ateistu ir tikai četri procenti. Tomēr okultisma jomā bijušie neticīgie krietni atpaliek no ASV, kur gandrīz visi iedzīvotāji tic pārdabiskiem spēkiem. Ekstrasensu spējām tic apmēram 40%, bet 37% tic spokiem. Trešā daļa ir pārliecināta par telepātijas eksistenci, ceturtā daļa uzticas gaišreģiem un astrologiem. Katrs piektais amerikānis uzskata, ka eksistē raganas.
Jāpiebilst, ka paši eksperti nav brīvi no grēka, jo, aptaujājot amerikāņus, īpašā kategorijā tika iedalīti fenomeni, kuri, pēc sociologu domām, eksistē īstenībā. Izrādās, ka zinātnieki par vienu no slimību pārvarēšanas līdzekļiem uzskata lūgšanas, turklāt apgalvo, ka to apstiprina fakti. Tāpat par mistikai neatbilstošu atzīta apsēstība ar nelabo. Speciālisti apgalvo, ka daži agresīvā ārprāta paveidi nav saistīti ar psihes sabrukumu, tātad vainojams sātans. Vēl vairāk — sociologi ārpus mistikas robežām atstāja arī faktu, ka ceturtā daļa amerikāņu tic citplanētiešu klātbūtnei uz Zemes. Pētījumu rezultāti zināmā mērā izskaidro gan Harija Potera, gan Dena Brauna Da Vinči koda popularitāti, jo tieši pēc šādas literatūras mūsdienu sabiedrībā ir milzīgs pieprasījums. Komerciālajā jomā veiksmīgākie rakstnieki ir ievērojuši šo tendenci un tāpēc lepojas gan ar darbu tirāžām, gan honorāru apmēriem. Starp citu, 2005. gadā D. Brauns popularitātes ziņā apsteidza Dž. Rolingu, ieņemot 12. vietu. Potera autore — 22."

Sapņu ideju kritiķi, neticīgie un skeptiķi (piemēram, ateisti, agnostiķi, deisti) pērk produkciju, maksājot naudu, lai izzinātu un izprastu sapņu ideju fenomenu.