otrdiena, 2011. gada 15. februāris

Jaunā laikmeta šausmu sapņi: 10 iemesli, kamdēļ citplanētieši nolaupa zemes iedzīvotājus

Pasaule no 20.gs. 60-jiem gadiem pazīst tādu fenomenu, ka daudzi cilvēki sūdzas par to, ka tiek citplanētiešu nolaupīti. Sagūstīšanas apraksti nereti ir ļoti detalizēti un krāsaini. Fenomena pētnieki atrod, ka starp viņiem liela daļa ir vidēji statistiski stabilas personas, kas uzskata, ko nozagšana bija pavisam reāla. Faktiski, ir izveidojusies pat NLO nolaupīto subkultūra. Vidēji statistiskas ir nolaupīto nodarbošanās - restorānu īpašnieki, sekretāres, cietumsargi, policisti, koledžu studenti, universitāšu administratori.
Par nolaupīšanu atzīstas pat sabiedrībā pazīstami cilvēki. Runā, ka lietuviešu dizaineris Jonas Jurgaitis ticis citplanētiešu nolaupīts, rakstīts vietnē "www.designlatvia.lv". Nolaupīšanas laikā redzētais palīdzējis viņam izveidot oriģinālu krēslu/dīvānu. Turcijas pop-dziedātāja Reyhan Karaca, kura reprezentēja savu valsti 1991.gada Eirovīzijas dziesmu festivālā, atzinās, ka viņu nolaupīja citplanētieši, raksta The MorningStarr. Citplanētieši nolaupīja grupas "Van Halen" dziedātāju Semiju Heigāru, ziņo portāls "Kasjauns.lv" .  Citplanētieši nolaupījuši arī Džonu Heinu (John Hein). Aizmirsto nolaupīšanas faktu aktieriem palīdzēja atcerēties hipnotizētāji, raksta "Vegas Pop". Citplanētieši nolaupīja Kalmikijas prezidentu Kirsanu Iļumžinovu, ziņo portāls "KasJauns.lv".  

Lielākajai daļai NLO nolaupīto cilvēku neatrod melošanu, šizofrēniskus murgus, konfabulācijas un citas nopietnas psihiskās saslimšanas. Vēl viena pazīme, kas kopēja nolaupītajiem - sapņu pārdevēju noorganizētā regresijas hipnoze. Regresijas hipnozes pielietošanas iemesls - ļaut klientiem atcerēties nolaupīšanas laikā notiekošo. Citplanētiešu šausmu sapņu pārdevēji aprēķinājuši, ka ASV ap 2,9 miljoni cilvēku esot nolaupīšanas pazīmes. Parādījusies pat apdrošināšanas formas. Dažas kompānijas apdrošinot pret citplanētiešu radītu grūtniecību, citplanētiešu izmeklēšanas un operāciju sekām un pat nāves gadījumiem citplanētiešu dēļ.

Briesmīgāko citplanētiešu nolaupīšanas sapņu TOP 10:

10.vieta - labdabīgo citplanētiešu versija. Saprotot, ka mēs esam pārāk atpalikuši kaut kam izsmalcinātākam, citplanētieši tomēr vēlējās palīdzēt mūsu attīstībai un ierosināja cilvēkus pārbīdīt un krāmēt simtiem tonnu smagus akmeņus-megalītus dolmenus Sounhendžā, Lieldienu salas statujas, celt piramīdas Ēģiptē un piramīdas Amerikā, kā arī zīmēt kilometriem garas līnijas un mērkaķu, zirnekļu un citu dzīvnieku attēlus Naska tuksnesī. Mūs, cilvēkus, nedaudz piesmēja, tāpēc tas nav tas briesmīgākais sapnis. Kopš tā laika cilvēce sāka pielūgt dievus, kas nāk no debesīm. Versiju visvairāk aizstāv šveiciešu rakstnieks Ēriks fon Denikens un vietne  'Legendarytimes.com'. (Skat.Ē.Danikena dok.filmu krievu val.) Bet nav nekādu ziņu par to, vai senajos laikos citplanētieši izglītošanas nolūkos paņēma kādu zemes iedzīvotāju uz sava zvaigžņu kuģa. Vienīgi paši cilvēki upurēja citus cilvēkus dieviem, t.i., citplanētiešiem. Nav gan zināms, kamdēļ citplanētiešiem cilvēku līķi būtu vajadzīgi. Vēl jo vairāk, ka ķermenis palika uz zemes. Varbūt citplanētieši paņēma upurēto dvēseles? 


9.vieta - diezgan pozitīva ziņa - citplanētieši mūs nepiesmej, bet viņus vada rūpes par zemes un kosmosa likteni. Citplanētieši dažus cilvēkus sagūsta, lai pabaidītu un brīdinātu par kodolkara un ekoloģisku katastrofu briesmām. Tai pašā laikā viņi neparko nevēlas nolaisties pie Baltā Nama Vašingtonā vai NATO samita pulcēšanās vietā un runāt ar šīs pasaules varenajiem. Dīvaini, ka viņi izvēlas mājsaimnieces un ierindas policistus. Citplanētiešu rūpes parasti ideāli saskan ar zemes iedzīvotāju bažām: kad zemes iedzīvotāji 60-jos un 70-jos uztraucās par kodolkaru, arī citplanētiešu brīdinājumu ar to saskanēja. Kad cilvēki sāka uztraukties par ekoloģija, arī citplanētieši atspoguļoja vairāk ekoloģiskās katastrofas briesmas. Izskatās, it kā viņiem pielec tikpat lēni, cik mums. Nu vai tad viņi nevarēja brīdināt par visu to krietni iepriekš?

8.vieta - ziņa, ka citplanētieši ar zemes iedzīvotājiem veic zinātniskās pārbaudes. Cilvēks ir kā laboratorijas izmēģinājuma trusītis citplanētiešu zinātkārei. Varbūt viņi pārbauda, vai mums var uzticēties jeb arī uzskatīt mūs par bīstamiem. Nez kāpēc citplanētieši izrāda lielāku interesi par galvaskausu, nervu sistēmu, ādu, reproduktīvo sistēmu un, mazākā mērā, locītavām. Kad citplanētiešiem tika jautāts, kāpēc viņi cilvēkus pēta vai veic tiem ķirurģiskas operācijas, tie atbildot apmēram tā: "Mums ir tiesības tā darīt!" Dažreiz citplanētieši liek zemes iedzīvotājiem veikt dzimumaktus un paši novēro (skat. Antonio Vilas Boas stāstījumu). Varbūt viņi vienkārši ir vuajeristi, jeb, vienkāršāk izsakoties, glūnētāji?


7.vieta - citplanētieši izvēlas nelielu skaitu, lai caur viņiem kaut ko pateiktu cilvēcei, tai skaitā par atomkara un ekoloģisko katastrofu briesmām (skat. Whitley Strieber stāstu). Tā pieskaitāma pie jauno laiku izredzēto cilvēku hipotēzes. Izredzētie ir ar kaut ko morāli pārāki par citiem, kurus citplanētieši negūsta. Tādus cilvēkus citplanētieši ved ekskursijā pa savu kosmosa kuģi, apved kruīzā ap zemeslodi vai pat parāda kosmosu un citas planētas. Daži tiek aizvesti uz citu galaktiku, kur tiek parādīts, kā citplanētieši dzīvo (skat. Elizabeth Klarer biogrāfiju). Citi piedzīvo teofāniju - vienotības sajūtu ar visumu vai Dievu. Kāpēc tas ir šausmu sapnis? Tas ir šausmu sapnis nenolaupītajiem - citi te braukā apkārt pa galaktikām, bet mūs, pārējos, tikai novēro.

6.vieta - ziņa, ka citplanētiešiem ir vēlme izmantot mūsu ģenētisko materiālu, sajaukties ar mums vai uzlabot savu genomu. Tā ir citplanētiešu-cilvēku hibrīdu izveides programma. Dažiem cilvēkiem tiek paņemta sperma bez viņu atļaujas, citiem citplanētieši rāda bērnus-himēras, kuriem ir gan cilvēku, gan citplanētiešu īpašības. Tas ir patiess šausmu sapnis, salīdzinot pat ar iepriekšējiem.


5.vieta - ziņa, ka citplanētiešiem patīk mūsu zemes sievietes vairāk nekā apnikušās savas galaktikas dāmas. Zemes sievietes viņi izmanto seksuālai baudai, pat izvaro. Savukārt, mūsu zemes sievietēm viņi nemaz nepatīk, jo ar savu ādas krāsu visbiežāk atgādina nāvīgas intoksikācijas slimniekus, bet matu iztrūkums atgādina večus otrajā gadu simtā. Dažreiz citplanētieši ir līdzīgi zvīņainiem humanoīdiem reptiļiem ar cietu ādu. Dažreiz citplanētiešu reptiļainais sievišķais dzimums izrāda savādu interesi par zemes vīriešu dzimumorgānu, ilgi to cilājot, pētot un vadot tajā savādas trubiņas vai pat durstot ar adatu (skat Pascagoula Abduction). Riebīgais seksuālais pārdzīvojums iegūst 5.vietu citplanētiešu šausmu sapņu topā.

4.vieta - ziņa, ka citplanētieši grib pamazām iekarot zemi, lai aizņemtu mūsu teritoriju un resursus. Sākumā viņi grib mūs iepazīt, lai saprastu, ar ko darīšana un cik mēs esam traucējoši.  Pagaidām ir tikai "ziediņi", galvenais un briesmīgākais sekos vēlāk. Nolaupītie nav nekādi izredzētie, bet pirmie nelaimīgie. Mums būtu viņos jāieklausās un jāatzīst viņu izlūku varoņdarbu un ciešanas.Daži ir mēģinājuši citplanētiešus iebaidīt vai pat izmantot karatē paņēmienus ciņā ar tiem (skat. Travis Walton šausmu stāstu).


3.vieta - ziņa, ka notiek pakāpeniska čipu implantācija smadzenēs vai organismā, lai kontrolētu mūsu apziņu un padarītu mūs par zombijiem. Dažiem čipi tika inplantēti caur degunu (starpgalaktiskā nazālā čipu inplantācija). Sākumā informācija var tikt implantēta zemapziņā, lai vēlāk tiktu aktivēta arī apziņā. Tāds čips esot bijis inplantēts pat Napoleona smadzenēs. Loģiski, ka sapņu pārdevēji izveidoja čipu likvidācijas vai izņemšanas metodes (ķirurģiski vai psihoterapeitiskā hipnozē). Iespējams, sazvērestībā piedalās arī dažādas oficiālās vai neoficiālās (ilumināti) valdības (citplanētiešu-valdību sazvērestība).
Daži cilvēki apgalvo, ka viņiem citplanētieši ir pieslēgušies no savas galaktikas un neliek miera ar savām vienmuļajām pļāpām. Cilvēks nejūtas citplanētiešu nolaupīts, bet jūtas vēl lielākā verdzībā nekā fiziski nolaupītie. Ķermeniski nolaupītie vismaz lielāko daļu sava laika jūtas brīvi. Tiešām šausmīga sajūta! Lai atbrīvotos no citplanētiešu telepātiskās ietekmes Mišels Menkins (Michael Menkin) izveidoja domu atstarojošo ķiveri, kuru par tiešām ļoti mazu cenu (30$) piedāvā nolaupītajiem un kontrolētajiem. Menkina interneta vietnē 'Stop alien abductions' augstsirdīgi piedāvāta ķiveres izgatavošanas tehnoloģija. Ķiverē esot metāla plāksne, kas atstaro elektromagnētiskos starus. Ķiveres īpašnieki nu var gulēt daudz, daudz mierīgāk. Daudzi cilvēki guļot šais ķiverēs jau daudzus gadus. Citplanētieši, pēc Menkina apgalvojuma, tagad esot traki aiz dusmām un nereti mēģinot šīs ķiveres noraut. Kamdēļ gan Latvijas sapņu pārdevēji nevarētu patirgot kādu uzlaboto ķiveres variantu?

2.vieta - stāsti par briesmīgo citplanētiešu tikpat briesmīgo vēlmi paturēt sev zemes iedzīvotāju bērnus, lai aizvestu tos uz savu galaktiku un tur audzinātu vai turētu verdzībā. No bērniem tiek ņemtas kopijas, turētas mēģenēs, lai pēc tam apmācītu uzvesties līdzīgi mums. Uzskats balstās falšās grūtniecības eksistencē - sievietei likās, ka viņai iesākās grūtniecība, kura pēc tam pēkšņi pazuda. Acīmredzot citplanētieši pamanās sievietes iemidzināt un izņemt augli no grūtnieču vēderiem.

1.vieta - pats šausmīgākais no citplanētiešu dienas sapņiem - parazitāra inkorporācija. Citplanētieši izmanto mūsu ķermeņus no iekšpuses. Atšķirība no distālas telepātiskas kontroles un čipu ievietošanas gadījumiem, viņi paši ir iekārtojušies siltā vietiņā - smadzenēs, vēderā vai pat genomā un netraucēti nosūc mums enerģiju (pat Menkina ķivere nepalīdzēs). Vēl sliktāk - viņi var vadīt mūsu uzvedību vai sajūtas sev vēlamā virzienā. Kaut kas līdzīgs filmas "Zvaigžņu vārti" parazītu rasei - Goaldiem. Līdzīga tēma sastopama latviešu parapsihologa Jāņa Kalna grāmatā "Dvēsele" (šeit var grāmatu arī izlasīt).  Varbūt tā tiešām ir taisnība? Cilvēki bieži uzvedas dīvaini un jūtas dīvaini un viņu galvās reizēm iezogas pavisam dīvainas fantāzijas un domas...

Ir sastopams vēl šausmīgāks scenārijs: mūsu ķermeņi var būt sen jau izmesti miskastē, bet smadzenes vienkārši peld šķīdumā, kamēr citplanētiešu superdators rada virtuālu realitāti. Filosofi nopietni diskutē par šādu jautājumu: kā jūs zināt, ka jūsu smadzenes patreiz neatrodas citplanētieša laboratorijas šķīdumā?
Virtuālo realitāti var atklāt tā: ja kadru aizvien vairāk palielina, tas paliek aizvien miglaināks, kamēr mēs ieraugam sastāvdaļas - pikseļus. Ja palielina mūsu realitāti - mēs nonākam līdz elementārdaļiņām - miglaino kvantu pasauli. Kvanti arī ir mūsu virtuālās pasaules pikseļi, kamēr kopējo bildi rada un kontrolē superkompjūters.
Tādā gadījumā arī visi sapņu kritiķu zinātnisko mērinstrumentu rādījumi tiek kontrolēti. Vai mēs tiešām dzīvojam matriksā? Uz šo jautājumu apstiprinoši atbild Deivids Aiks.
Kamdēļ tas vajadzīgs? Acīmredzot citplanētieši ir izzinājuši visu kosmosu (ja tāds vispār ir) un viņiem tagad vienkārši interesantāk jāpavada brīvais laiks savā internetā.
Smadzeņu parazitāra inkorporācija vai pilnīga apziņas nozagšana ar superdatoru cilvēkiem patiešām ir visu murgu murgs un iegūst 1.vietu citplanētiešu šausmu rangu tabulā.

Kritiķi atbild: ja mēs nevaram paļauties uz zinātniskajiem mērinstrumentiem, tad uz savas apziņas atklāsmēm mēs varam paļauties vēl mazāk. Var izvirzīt nepierādītas hipotēzes, ka mūsu smadzenes kontrolē citplanētieši, mākslīgais intelekts, Dievs, Sātans, Ļaunais Ģēnijs, Ilumināti, Kosmiskā Griba vai pat traks neirologs un tuvāk patiesībai nenonākt. Tāpēc labāk meklēt īstenību vadoties tikai pēc objektīviem pierādījumiem.
Jebkurā gadījumā apziņu ietekmē sapņi.
Sapņu kritiķi paliek pie sava: nolaupītajiem nereti ir īpašs personības profils - uz fantāzijām tendēta persona, viņi var ciest no miega paralīzes un izsekojama regresīvās hipnozes speciālistu ietekme, veidojot falšās atmiņas sindromu. Ja regresīvais hipnotizētājs tic citplanētiešiem, tad uzpeldējušās "atmiņās" būs citplanētieši; ja hipnotizētājs tic karmai un iepriekšējai dzīvei, tad klients arī "atcerēies" iepriekšējās dzīves; ja hipnotizētājs tic klienta traumai sātanistu seksuālās orģijās, tad klients "atcerēsies" sātanistu rituālo seksuālo izmantošanu. Tā ir sapņa pārdevēja un sapņa pircēja mijiedarbība. Divi no pircēju iegādātajiem sapņiem pēc izjūtām ir šausmu sapņi, taču kritiķi uzskata, ka klients no šiem sapņiem arī iegūst. Piemēram, īpašu statusu, sabiedrības uzmanību, jaunu dzīves jēgu vai atrod grēkāzi savām ikdienas dzīves nelaimēm.

Neskatoties uz kritiku, citplanētiešu nolaupīšanas tēma  pārvērtusies par jaunā laikmeta veiksmīgu komerciālu ideju. Ar tās palīdzību tiek konsultēti klienti, izdotas grāmatas (dokumentēto gadījumu apskati, amazonk.com grāmatas), radītas interneta vietnes, uzņemtas filmas (amazon.com reklamētās 13 labākās citplanētiešu nolaupīšanas filmas).
Gan nolaupītie, gan regresīvās hipnozes speciālisti iegūst savu daļu par piedzīvojumiem uz citplanētiešu kosmosa kuģa.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru